اپلیکیشن تیک طب، برنامه جامع ما برای خدمات ویزیت در منزل ، پرستاری در منزل ، خدمات مامایی ، مشاوره‌ای ، معاینات پزشکی و فیزیوتراپی در منزل است

مزایای دریافت خدمات در منزل

دامنه خدمات تیک طب بسیار گسترده می باشد، آنها که قصد دارند تجربه جدیدی از دریافت خدمات و سرویس های سلامت در منزل، به دور از دغدغه هایی همچون ترافیک، آلودگی هوا، اتلاف وقت و هزینه داشته باشند، می توانند با نصب اپلیکیشن تیک طب از سرویس های آن برای حفظ و ارتقا سلامت خود، اعضای خانواده و دوستانشان استفاده نمایند.

یک برنامه کاربردی و فوق العاده

تیک طب برای کاربران خود قابلیت برنامه ریزی زمان و محل دریافت سرویس، پیگیری روند ارائه سرویس، بهره مندی از قیمت های شفاف و مقرون به صرفه و امکان دسترسی و مراجعه به نتایج و مؤلفه های سلامتی را ایجاد کرده است. با تیک طب شما یک پرونده سلامت دیجیتال همراه و تعدادی متخصص سلامت برگزیده شده را برای خودتان و افراد مهم در زندگی تان همراه دارید و در مراجعات به پزشک و مراکز درمانی نیز می توانید اطلاعات درست و دقیقی از وضعیت سلامتی تان را ارائه نمائید.

درنگ نکنید!

تیک طب یک بسته پیشنهادی سلامتی با مزیت های متنوع است که منجر به رفاه، آرامش خاطر و سلامت شما می شود.

روش انتخاب

  • اگر گوشی یا تبلت شما از محصولات apple است و سیستم عامل iOS دارد، روی گزینه «سیب ابرانی» کلیک کنید.
  • اگر گوشی یا تبلت شما اندرویدی است، روی گزینه «تسخه اندروید» کلیک نمایید.
  • اگر فعلا امکان استفاده از گوشی ندارید، وب سرویس ما محیطی شبیه گوشی برای شما فراهم می‌کند.
  • حتی اگر هیچیک از موارد بالا برای شما مقدور نیست، در همین وبسایت فرم سریع دریافت خدمت را پر کنید. ما با شما تماس خواهیم گرفت.

لینک های دانلود