شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

 

ماده ۱ - تعاریف و اصطلاحات

تعاریف و اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

 1. شرکت: شرکت سهامی خاص سامانه گستر اطمینان لیان که نسبت به هماهنگی و بستر سازی های لازم جهت ارائه خدمات تعریف شده اپلیکیشن تیک طب اقدام کرده است.
 2. نام تجاری تیک طب: مجموعه برنامه های کاربردی و سامانه خدمات نرم افزاری است که توسط شرکت به منظور ارتقاء سرعت، دقت و رضایتمندی بهره برداران در زمینه دریافت خدمات پزشکی و پیراپزشکی به وجود آمده است.
 3. اپلیکیشن: نرم افزار متعلق به شرکت که به منظور استفاده از خدمات اپلیکیشن تیک طب، حق استفاده موقت از آن برابر شرایط قراردادی و سند حاضر به کاربران اعطا می‌گردد.
 4. خدمات اپلیکیشن تیک طب: خدمات تعریف شده و قابل ارائه در حوزه سلامت (پزشکی / پیراپزشکی / بالینی) که از طریق تسریع و تسهیل برقراری ارتباط میان کاربران سرویس دهنده و متقاضیان سرویس، ارائه می شود و هیچ یک از این خدمات ماهیت اورژانسی ندارد و تمامی آنها به شکل قابل ارائه تحت شرایط عادی و دارای قابلیت برنامه ریزی در نظر گرفته شده اند.
 5. کاربر: شخصی حقیقی یا حقوقی اعم از سرویس گیرنده و سرویس دهنده است که از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت و یا کامپیوتر شخصی و اینترنت به اپلیکیشن تیک طب متصل و از خدمات نرم افزاری آن بهره مند می‌شود.
 6. کاربران: در این سند کاربر سرویس دهنده و کاربر سرویس گیرنده و کاربر متقاضی هر سه با نام کاربران نامیده می­شوند.
 7. کاربر سرویس دهنده: شخص حقیقی است که در اپلیکیشن تیک طب به منظور مطلع شدن و دریافت درخواستهای خدمات و به تبع آن ارائه خدمات تعریف شده، ثبت ‌نام کرده ‌است.
 8. کاربر متقاضی: کاربر متقاضی شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از طریق دسترسی به صفحه کاربری ایجاد شده به صورت شخصی (شخص حقیقی) یا به صورت سازمانی (شخص حقوقی)، نسبت به دریافت خدمات برای شخص دیگری از زیر مجموعه خود و یا اشخاص دیگری در زیر مجموعه سازمان، اقدام می نماید.
 9. کاربر سرویس گیرنده: اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که در اپلیکیشن سرویس گیرنده تیک طب به منظور ارائه درخواست خدمات تعریف شده در تیک طب و به تبع آن دریافت خدمات در محل، ثبت‌ نام کرده‌اند.
 10. حساب کاربری: رکورد اطلاعاتی است که اشخاص برای استفاده از خدمات تیک طب در اپلیکیشن ایجاد کرده‌اند.
 11. اعتبار: مبلغی است که کاربران در حساب کاربری خود به منظور استفاده از خدمات تیک طب در اختیار دارند، این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانه های بانکی، کارت‌های عضو شبکه شتاب و یا بن های ارائه شده از طریق شرکت تأمین گردیده است.
 12. اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در بانک داده ذخیره می‌شود (اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات تیک طب تولید می‌شوند، مانند اطلاعات مربوط به نوع خدمت، زمان و مکان ارائه خدمت و غیره، به صورت رمزگذاری شده، کاملا محرمانه حفاظت می شوند.
 13. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع کاری تیک طب مورد قرار داشته و رعایت می گردند.

 

ماده ۲ - حساب کاربری 

 1. شما می‌پذیرید اعتباری که در حساب کاربری خود دارید، مستقل از روش کسب آن (افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک، وارد کردن کدهای تخفیف و هدیه و یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تیک طب قابل استفاده است و به هیچ عنوان امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارید.
 2. شما موافقت می کنید کدهایی که جهت افزایش اعتبار برای ارائه خدمات تیک طب دریافت کرده اید، ممکن است منقضی شوند و از آنجایی که شرکت برای ارائه این کدها هزینه ای از شما دریافت نمی‌کند، این حق همواره برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تأثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین در صورتیکه شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کدها به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است، می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب کاربری شما اضافه شده است را باطل یا حذف نماید.
 3. شما به عنوان کاربر سرویس دهنده ضرورت ایجاد یک حساب کاربری برای ارائه خدمات اپلیکیشن تیک طب را می پذیرید و اذعان می کنید که در هنگام ثبت نام حداقل ۱۸ سال کامل بر اساس اسناد هویتی معتبر جمهوری اسلامی ایران سن داشته و واجد اهلیت قانونی هستید و بر این اساس می پذیرید که در مرحله ثبت نام اولیه علاوه بر ثبت شماره تلفن همراه خود، نام، نام خانوادگی، کد ملی، اسکن مدارک و تاریخ تولدتان و ... را به درستی وارد نمائید و علاوه بر آن موافقت می کنید که حساب کاربری شما قابل انتقال به غیر نمی باشد.
 4. شما قبول می کنید هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر سرویس گیرنده یا کاربر سرویس دهنده بنا به مورد در اپلیکیشن داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید. همچنین شما می پذیرید که مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری تان در اپلیکیشن تیک طب صورت می گیرد را به عهده دارید.
 5. شما مطلع هستید و قبول می کنید که مسئولیت حفظ نام کاربری و رمز عبور را به عهده دارید و در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری تان، در اسرع وقت موضوع را به شکل مقتضی به اطلاع شرکت می رسانید. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده، تمام مسئولیت های فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده شماست.

 

ماده ۳ - استفاده از تیک طب

 1. شما موافقت می کنید هر نوع حساسیت دارویی یا شرایط خاص جسمی و حرکتی را در بخش ملاحظات پزشکی وارد نمایید، در صورت عدم اطلاع رسانی  و پذیرش درخواست و عزیمت سرویس دهنده به محل، وی مجاز به لغو (امتناع از انجام) بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینه بر عهده شما می باشد.
 2. شما قبول می کنید که شرکت ممکن است بر اساس سیاست گذاری هایش از روش هایی مانند ارسال پیامک، ایمیل و سایر روش های اعلان بلادرنگ (Push Notification) به عنوان مسیر ارتباطی با شما استفاده کند، لذا در صورت درخواست قطع ارسال این پیغام ها احتمال ایجاد مشکل در استفاده از خدمات اپلیکیشن تیک طب و یا عدم ارسال به موقع اطلاعات مقتضی وجود داشته و در این موارد هیچگونه مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

 

‌ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت 

 1. شما می‌پذیرید نرخ خدمات از طرف شرکت مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینه محقق شده نمی‌توانید داشته باشید. بدیهی است از آنجایی که شما مجاز به عدم پذیرش هزینه اعلام شده از سوی شرکت می‌باشید، در صورت قبول، متعهد به پرداخت آن هستید و لذا با قبول این شرایط و مقررات، به شرکت اختیار بی قید و شرط دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبه را از محل اعتبار کاربری خود، اعطا می‌نمائید و قبول می کنید که امکان استرداد هزینه‌هایی که در ازای دریافت خدمات به شرکت می‌پردازید وجود ندارد.
 2. شما موافقت می کنید که پرداخت هزینه خدمات دریافتی فقط از طریق روش‌هایی که توسط شرکت مشخص می‌شود، شامل پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری، پرداخت اینترنتی و یا از طریق USSD و پرداخت نقدی به سرویس دهنده می‌تواند صورت پذیرد..
 3. شما می پذیرید که  هزینه ارائه و اعلام شده از سوی شرکت، ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمت از جمله نوع خدمت، مدت زمان ارائه خدمت، مدت زمان تخمینی جهت انجام خدمت، تغییرات اعمال شده در حین خدمت از قبیل تغییرات اقلام مصرفی و یا سایر عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت این رقم براساس استانداردهای موجود و صلاحدید شرکت تعیین گردیده است و حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی در این مورد را ندارید.
 4. شما می پذیرید که باید هزینه خدمات دریافتی را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامۀ تیک طب جهت پرداخت آنلاین به وجود آید به شرکت پرداخت کنید. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامه تیک طب یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکه تلفن همراه امکان پرداخت از طریق نرم‌افزار فراهم نشود، پرداخت هزینه ممکن است از طریق هماهنگی با مرکز تماس شرکت یا روش‌های دیگری که متعاقباً اعلام می گردد، صورت پذیرد. در صورتی که شما به هر دلیلی از جمله مشکلات نرم‌افزار پرداخت را انجام نداده باشید، شرکت حق دارد مبلغ محقق شده هزینه را از اعتبارتان در اپلیکیشن تیک طب کسر و در صورت عدم پرداخت حساب کاربری را مسدود نماید.

 

ماده ۵ - مسئولیت تیک طب 

 1.  تیک طب با تمام امکانات از جمله واحد خدمات مشتریان، از ساعت 7 صبح الی 8 شب، در جهت جلب رضایت کاربران و رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ خدمات تلاش می‌ نماید.
 2. تیک طب با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سرویس با کیفیت به کاربران، سلامت و زمان ارائۀ سرویس خود را ارائه دهد.
 3.  تیک طب تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و ) نخواهد داد.
 4. چنانچه هر یک از کاربران تیک طب در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحد خدمات مشتریان تیک طب مطرح نمایند و تیک طب پیگیری لازم و تلاش لازم را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.
 5. جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات تیک طب و استفاده از اپلیکیشن های مشتری و سرویس دهنده، همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران توسط تیک طب در اپلیکیشن قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات تیک طب آشنا شوند. همچنین همکاران ما در واحد خدمات مشتریان پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.
 6. بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات کاربران برعهده شرکت می باشد؛ به نحوی که هیچ شخصی اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر سرویس دهنده و یا سرویس گیرنده مطالبه شود، شرکت موظف به ارائه اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.
 7. مسئولیت اپلیکیشن تیک طب فقط برای حالتی است که کاربر سرویس گیرنده از طریق اپلیکیشن تیک طب درخواست خدمت را ارسال کرده است و کاربر سرویس دهنده نیز این درخواست از همین طریق را پذیرفته است. لذا اگر کاربر سرویس دهنده و کاربر سرویس گیرنده که در اپلیکیشن تیک طب ثبت نام کرده‌اند خارج از اپلیکیشن با یکدیگر بر انجام خدمتی توافق نمایند، علاوه بر اینکه هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود، شرکت این حق را دارد که بر علیه کاربر سرویس دهنده که پیش تر تمامی شرایط و مقررات را پذیرفته است، اقدامات قانونی و حقوقی را پیگیری نماید.
   

ماده ۶ – مسئولیت کاربران 

 1. شما به عنوان کاربر سرویس گیرنده خدمات تیک طب می پذیرید و موافقت می کنید که در استفاده از اپلیکیشن تیک طب برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی بر اساس تعاریف قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنید.
 2. شما قبول می کنید و می پذیرید در صورت داشتن حیوانات خانگی از قبیل سگ و گربه یا سایر حیوانات در محل ارائه خدمت، موضوع را در قسمت توضیحات درخواست برای مشاهده توسط کاربر سرویس دهنده درج نمائید و در غیر این صورت و چنانچه پس از پذیرش درخواست و عزیمت کاربر سرویس دهنده به محل، وی با موارد فوق روبرو شده و با مشکلی مواجه شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) بوده و مسئولیت جبران هزینه های وارد شده برعهده شماست.
 3. شما موافقت می کنید هیچ‌گاه به شکلی از خدمات اپلیکیشن تیک طب استفاده نکنید که به برند تیک طب یا شرکای آن صدمه‌ای وارد شود و در صورت بروز این موضوع و وارد شدن آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت و اپلیکیشن، شرکت ضمن داشتن حق قطع یک طرفه همکاری و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز است با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.
 4. شما متعهد می شوید تمامی قوانین اسلامی و شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری­اسلامی­ایران را هنگام استفاده از خدمات اپلیکیشن تیک طب رعایت کنید.
 5. شما می پذیرید و اعلام می کنید که متن حریم خصوصی تدوین شده توسط شرکت در خصوص اپلیکیشن تیک طب را به طور کامل و دقیق مطالعه کرده اید و این متن مورد قبول شماست.
 6. شما می پذیرید و قبول می کنید که اپلیکیشن تیک طب نه به عنوان ارائه دهنده خدمات سلامت در زمینه های پزشکی / پیراپزشکی / بالینی بلکه تنها به عنوان بستری است که ارتباط بین شما و سرویس دهندگان را جهت تسریع و توافق بر ارائه یک خدمت فراهم می‌نماید. شما مختار هستید پس از مشاهده و بررسی جزئیات درج شده در اپلیکیشن و اقدام به ارسال درخواست خدمت، درخواست خود را ادامه داده و طی مراحل قبل از شروع خدمت لغو نمائید. لذا هر اقدامی که انجام می‌دهید به عنوان یک قرارداد لازم و مستقل فی مابین شخص شما و کاربر سرویس دهنده در نظر گرفته می­شود
 7. شما قبول و موافقت می کنید  صورتیکه اقدامات خلاف قانونی علیه کاربر سرویس دهنده داشته باشید، حق مراجعه کاربر سرویس دهنده به مراجع قضایی ذیصلاح محفوظ است، همچنین علاوه بر آن شرکت به طور مستقل حق مراجعه به مراجع قضایی از جهت لطمه وارد شده به شهرت و اعتبار تجاری خود را همواره دارد.
 8. شما مطلع هستید و می پذیرید که هیچگاه درخواستی برای تیک طب ارسال نکنید مگر اینکه قصد استفاده از خدمات سلامت تعریف شده در اپلیکیشن را داشته باشید و اگر پس از ارسال درخواست خدمت و پذیرش درخواست توسط یک کاربر سرویس دهنده، درخواست را لغو کنید یا در مکان مشخص شده به عنوان محل دریافت خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکنید، متعهد به پرداخت مبلغ مورد قبول مذکور می باشید و شرکت مجاز خواهد بود نسبت به کسر و برداشت مبلغ مذکور از محل اعتبارتان اقدام نماید و در صورت تکرار این عمل برای بار دوم حساب کاربری تان مسدود خواهد شد.
 9. شما قبول می کنید و مطلع هستید که خدمات اپلیکیشن تیک طب ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که تیک طب کنترلی روی آنها ندارد. لذا در چنین شرایطی می پذیرید که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و شرکت مسئولیت و تعهدی در قابل قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
 10. شما با ثبت نام در اپلیکیشن تیک طب و همچنین با هر بار استفاده از خدمات این اپلیکیشن می‌پذیرید که قوانین و مقررات جاری شرکت در ارائه خدمات اپلیکیشن را به صورت کامل مطالعه کرده اید و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌اید، همچنین از آنجائیکه این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییراتی داشته باشد، لذا هر بار استفاده شما از اپلیکیشن تیک طب به معنی پذیرش هرگونه تغییر جدید در قوانین و مقررات آن می باشد..

 

ماده ۷ – شرایط وسائل همراه 

 1. وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
 2. شما می پذیرید که نهایت توجه و دقت خود را در خصوص نگهداری صحیح و ایمن از اشیاء قیمتی تان از قبیل زیورآلات، اسناد دارای ارزش، پول و...) به نحوی انجام دهید که در هنگام مراجعه سرویس دهنده به محل ارائه خدمت، هیچ گونه نگرانی در خصوص مفقود شدن آنها نداشته باشید و تمامی مسئولیت آن به عهده خودتان می باشد.

ماده ۸ - موارد فنی 

 1. شما مطلع هستید و می پذیرید که هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای شرکت شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering)  یا فعالیت‌های مشابه انجام ندهید.
 2. شما مطلع هستید و می پذیرید که مجاز نیستید با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از خدمات تیک طب را روی سرورهای دیگر ارائه کنید. همچنین مجاز نیستید در اپلیکیشن تیک طب یا در روش ارائه خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کنید.
 3. شما مطلع هستید و می پذیرید که مجاز نیستید و حق ندارید نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنید.
 4. شما مطلع هستید و می پذیرید که حق هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانه‌های مرتبط با شرکت یا اپلیکیشن تیک طب را ندارید.

  

ماده ۹ - محتوای تولید شده توسط کاربران

 1. شما می پذیرید که شرکت ممکن است در شرایطی اجازه دهد که در وب سایت، نرم‌افزار موبایل و یا سایر بخش‌های این سامانه، عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنید. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و ...) که به این شکل درج شود همچنان متعلق به انتشار دهنده خواهد بود. اما با ثبت آنها در فضاهای دسترسی داده شده از طرف شرکت به شما که مرتبط با تیک طب است، شرکت این حق را دارد که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین شرکت مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر منتقل کند.
 2. شما متعهد می‌شوید پس از اتمام فرآیند خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از اپلیکیشن تیک طب کسب کرده اید، هیچ‌گونه استفاده، سو استفاده‌ و بهره برداری نکنید. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات اینچنین در دستگاه تلفن همراه شما یا به هر شیوه دیگر خارج از فضای اپلیکیشن نیز مغایر با قوانین شرکت خواهد بود. همچنین موافقت می کنید در طول فرآیند ارائه خدمت، فقط در شرایط ضروری و تعریف شده از این اطلاعات استفاده نمائید و استفاده تان از اطلاعات مذکور باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در هر صورت این اطلاعات به صورت امانت در اختیار شما قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور، شرکت مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع می باشد.
 3. شما قبول می کنید که مسئولیت تأمین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین مسئولیت پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تیک طب بر عهده خودتان می باشد.
 4. شما مطلع می باشید و قبول می کنید که اطلاعات شما تحت عنوان پرونده سلامت تان با حفظ محرمانگی و عدم انتشار در اختیار شرکت قرار دارد و به مرور و با تکمیل بیشتر آن امکان ایجاد گزارشات مخصوص و دسترسی های مورد نیاز و تقاضا برای شما به وجود می آید و هیچ گونه اعتراض و حقی نسبت به تجمیع این اطلاعات نداشته و نخواهید داشت.
 5. شما مطلع می باشید و می پذیرید اطلاعاتی که در اپلیکیشن تیک طب ذخیره می‌شود ممکن است در جهت بهبود کیفیت خدمات، و تسهیل فرایند سرویس دهی  مورد استفاده قرار بگیرد و استفاده شما به عنوان کاربر سرویس دهنده یا سرویس گیرنده از اپلیکیشن تیک طب به منزله قبول و اعطای اختیار به تیک طب جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات ذکر شده می باشد.

 

‌ماده ۱۰ - قطع سرویس 

 1. شما مطلع می باشید و قبول می کنید که شرکت ممکن است با توجه به سیاست هایش درخواست بروزرسانی اطلاعات یا اطلاعات تکمیلی کند که در این صورت نسبت به ارائه این اطلاعات و یا اصلاح آن در مدت اعلام شده اقدام مقتضی انجام می دهید و در صورت عدم توجه شرکت این اختیار را دارد که حساب کاربری را معلق یا مسدود کرده و از ارائه خدمات اپلیکیشن تیک طب خودداری به عمل آورد.
 2. شما موافقت می کنید که شرکت در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (سرویس دهنده یا سرویس گیرنده) می‌تواند برای شرکت یا سایر سرویس گیرندگان منفی باشد و یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات اپلیکیشن تیک طب را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

 

‌ماده ۱۱ - توافق از راه دور 

 1. کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به تیک طب، از طریق سیستم رایانه‌ای تیک طب بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
 2.  کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف تیک طب به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
 3. شما مطلع هستید و می پذیرید که با عضویت در اپلیکیشن تیک طب قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانه رایانه‌ای و الکترونیکی به صراحت اعلام می‌کنید.

 

ماده 12 -  کد تخفیف  و هدیه 

 1. شما مطلع هستید و موافقت می کنید که شرکت ممکن است کدهایی را به صورت هدیه ارائه کند که با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، درصدی از هزینه خدمات و سرویس ها کاهش یافته یا مبلغ مشخصی به حساب کاربری­تان در اپلیکیشن تیک طب اضافه شود. در نظر داشته باشید که نحوه ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها در هر زمان منوط به تشخیص و صلاحدید شرکت بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور به هر دلیل، شما حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهید داشت.
 2. شما مطلع هستید و می پذیرید که اجازه انتقال یا فروش کدهای هدیه را به اشخاص دیگر ندارید، همچنین مجاز نیستید این کدها را به صورت عمومی منتشر کنید (حتی اگر شرکت در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس همگان است، این کدها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه شرکت رسماً این اجازه را به شما داده باشد.

 

0%